Механізми управління приводами (жалюзі, ролети, штори) ТЕМ

Механізми керування

Розетки та вимикачі стали звичною та невід’ємною частиною інтер’єру. Раніше від електрофурнітури очікувався простий функціонал: безпечно підвести напругу. Але сьогодення потребує більшого навіть від звичайної розетки. І це не тільки про технічні характеристики. На перші позиції виходять дизайн, зручність користування та легкість обслуговування. І електрофурнітура від словенського виробника ТМ ТЕМ справляється з цими задачами на відмінно!

Механізм керування жалюзі.

Має декілька призначень, але головна – керування автоматичними жалюзі, електокарнизами штор, ролетами (функція вгору, вниз, зупинка). Всі механізми управляння жалюзі сертифіковані, відповідають вимогам стандарту EN 60669-1, мають гвинтові контакти під перетин проводу (кабелю) площею 1,5-2,5 мм2. Комплектуються змінною накладкою (доступна у 5 базових кольорах: білий, чорний матовий, срібний металік, слонова кістка, антрацит).

Механізми уніфіковані, підходять для установки в рамки німецького та італійського стандартів сімейства MODUL, що складається з серій PureLine та Soft. Завдяки спеціально розробленій технології «klik-in, klik-out» - виймання в один натиск – вони без зайвих додаткових зусиль стають у монтажну рамку.

Активні фільтри