Умови співпраці по продукції фабрики ТЕМ в Україні:

1. Компанія «С.В.Е.Т. Плюс» на правах офіційного ексклюзивного дистриб'ютора в Україні торгової марки ТЕМ (Словенія) надає повну консультаційну та технічну підтримку при здійсненні прорахунків замовлень (проектів). Маємо можливість здійснювати прорахунки ваших замовлень, надаючи готові комерційні пропозиції.

2. Надаємо продукцію рекламного характеру, каталоги, прайс-листи, планшетки зі зразками електрофурнітури, демонстраційні валізи, а також зразки продукції для організації стендів в торговому залі або шоу-румі вашої компанії (зразки фурнітури надаємо без оплати).

3. Наша компанія підтримує постійну складську програму по основним елементам електрофурнітури фабрики ТЕМ, запаси складу оновлюються щомісяця для максимально швидкого виконання замовлень.

4. Також на складі підтримуємо необхідний запас монтажних коробок під італійський стандарт. Завдяки цьому можна сміливо використовувати в проектах італійський стандарт, так як затримка з поставки монтажних коробок виключена, відвантажуємо коробки день у день.

5. Здійснюємо послуги з доставки замовлень своїм транспортом по місту Києву та у Львові або за допомогою грузоперевізників, Новою поштою, Meest Express по всій території України.

6. Надаємо вам індивідуальну знижку з першого дня роботи.

7. Надаємо вам розширену консультацію.

 ВАЖЛИВО!

Підбір електрофурнітури та розрахунок проектів з  освітлення - безкоштовно. Дізнатися подробиці  можна у менеджера зателефонувавши  +38 068 394 05 67 або написати в Viber, WhatsApp, Messenger, Telegram або info@tem-ukraine.com.