Датчик руху

Датчик руху

ТМ ТЕМ піклується про ваш комфорт та безпеку і здатен увімкнути вам світло за будь яких обставин.

Мабуть кожен з нас опинявся в ситуації, коли обидві руки зайняті, а світло можна включити, хіба що, «силою думки». Чи бувало дитина забігла до темної кімнати та не може відшукати вимикач. А скільки разів світло полишалося включеним на довгий час через забуття?

Пропонуємо технічне рішення - інфрачервоний датчик руху, який охоплює зону від 2 до 8 метрів. Великим плюсом є можливість самотужки виставити тривалість роботи (від 5с до 12хв) та яскравість освітлення (від 5 до 200 люкс). Підходить для монтажу в рамки німецького та італійського стандартів сімейства MODUL, що складається з серій PureLine та Soft.

Має підвищений рівень захисту (IP40), виготовляється в 5 базових кольорах (білий, чорний матовий, срібний металік, слонова кістка , антрацит). Працює практично з усіма типами ламп (лампа розжарювання, галогенові, люмінесцентні та LED лампи) Але! Не рекомендується розміщення приладу біля будь-якого джерела тепла на кшталт батарей, кондиціонерів тощо. Також не рекомендується заставляти датчики рослинами, затуляти всілякими предметами, розміщувати його під працюючим освітленням.

Активні фільтри